Laser primelase

Laser Primelase wynajem profesjonalnego sprzętu

Chcesz zaoferować klientom swojego salonu jeszcze lepszy standard usług z zakresu depilacji laserowej? Primelase Excellence to urządzenie do usuwania owłosienia. Dzięki wysokiej mocy (nawet 4800 W) oraz technologii USP (Ultra Short Pulse) osiąga optymalną temperaturę, która pozwala redukować mieszki włosowe bez uszkadzania skóry. Zabieg z użyciem tego sprzętu jest bezbolesny i bezpieczny, a dodatkowo o komfort dba funkcja chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze. Sprawdź szczegóły!

Jak działa Primelase Excellence?

Primelase Excellence ustawić można w taki sposób, by urządzenie pracowało z wykorzystaniem jednego z czterech rodzajów fal:

  • fala aleksandrytowa,
  • fala diodowa,
  • blend,
  • fala neodymowo-yagowa.

Każda z nich charakteryzuje się inną długością, a co za tym idzie – przeznaczeniem. Głównym zastosowaniem Primelase Excellence jest usuwanie niechcianego owłosienia, choć wykorzystać go można na kilka sposobów. Urządzenie pracować może w trybie statycznym (1-3 Hz) oraz dynamicznym (5-10 Hz), co sprawia, że zabieg depilacji zajmuje jeszcze mniej czasu niż do tej pory.

Wynajem lasera Primelase Excellence na atrakcyjnych warunkach

W Beauty Concept wspieramy rozwój salonów urody poprzez dostarczanie niezbędnych narzędzi. Oferujemy wynajem takich urządzeń jak laser diodowy Primelase Excellence hiszpańskiej firmy Cocoon Medical o maksymalnej mocy 4800 W. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły, w tym koszt oraz warunki wynajmu. Przekonaj się, że nie musisz wydawać majątku na inwestowanie w swój biznes – z nami rozwiniesz skrzydła!

Czy laser diodowy Primelase to dobre rozwiązanie dla Twojego gabinetu?

W dzisiejszych czasach panuje moda na gładkie ciało. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną pozbyć się owłosienia w kłopotliwych dla nich miejscach – są to nie tylko pachy czy strefa bikini, ale też plecy, twarz czy przedramiona. Codzienne używanie maszynki lub depilatora jest nie tylko niewygodne, ale też kłopotliwe. O wiele lepszym pomysłem jest natomiast skorzystanie z zabiegów laserowego usuwania włosów w profesjonalnym gabinecie. Jest to procedura pozwalająca już po kilku sesjach raz na zawsze pozbyć się niechcianego problemu. Twoi klienci z pewnością poszukują tego typu zabiegów, dlatego wynajem lasera diodowego Primalase to najlepszy sposób na poszerzenie pakietu usług, które na pewno będą cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Laser Primelase Excellence – szansa na powiększenie grona zadowolonych klientów

Jeżeli do tej pory w Twoim gabinecie kosmetycznym oferowałeś np. depilację woskiem, to pomyśl o bardziej zaawansowanych metodach. Dzięki nam rozwiniesz biznes i zdobędziesz nowych klientów, którzy będą polecać Cię kolejnym osobom. Laser Primelase Excellence szybko i skutecznie zredukuje mieszki włosowe, a przy tym nie będzie powodował nieprzyjemnego podrażnienia skóry tak jak inne metody usuwania owłosienia. Z pewnością więc do grona zadowolonych klientów dołączą u Ciebie także te osoby, które nie mogą korzystać z innych metod depilacji głównie ze względu na dotychczasowe pieczenie, zaczerwienienia czy świąd np. pod pachami lub na nogach.

Zainwestuj w wynajem lasera Primelase i rozwiń skrzydła!

Współczesne gabinety kosmetyczne prześcigają się w oferowaniu klientom nowoczesnych zabiegów. Nie pozostawaj w tyle – dzięki laserowi diodowemu Primelase Excellence możesz poszerzyć zakres usług i zyskać więcej wizyt od zainteresowanych depilacją osób. Dzięki opcji wynajmu nie musisz inwestować w bardzo drogi sprzęt. Kwota, jaką płacisz za wypożyczenie, bardzo szybko zwraca się już po kilku wykonanych zabiegach, a Ty możesz cieszyć się jeszcze lepszą ofertą dla Twoich klientów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Ile kosztuje profesjonalny laser Primelase Excellence do depilacji?

Koszt zakupu profesjonalnego lasera do epilacji laserowej, taki jak Primelase Excellence to ogromny wydatek, ale wynajmując to urządzenie może je mieć u siebie już od 1000zł

Depilator świetlny czy laserowy Primelase?

Odpowiedź jest prosta- oczywiście laser Primelase! Depilatorem świetlnym usuniemy włoski tylko tymczasowo, natomiast epilacja laserem diodowym Primelase usunie je trwale. Dodatkowo dzięki szybkim impulsom i funkcji Crystal Freeze zabieg jest szybki i bezbolesny!

Jaki laser jest najskuteczniejszy w depilacji?

Najskuteczniejszy w epilacji będzie laser diodowy, ponieważ skupiona wiązka laserowa wychwytuje barwnik melaniny włosa i bezpośrednio go usunie.

Depilacja Laserem Primelase, kiedy efekty?

Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu ? następuje redukcja owłosienia o ok. 20%. Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg należy przeprowadzić w serii 6-8 zabiegów w odstępach czasowych od 4 do 8 tygodni, w zależności od depilowanej partii.

Jak długo utrzymuje się efekt po depilacji Primelase?

Efekt po zakończonej serii utrzymuje się całe życie. Ze względu na skoki hormonalne warto wykonać zabieg przypominający co ok. rok.

Jaki laser kupić do gabinetu kosmetycznego?

Najlepiej laser diodowy firmy Primelase – jest skuteczny, bezbolesny i szybki! Bezpieczeństwo i wysoki komfort zabiegu potwierdzony certyfikatem jakości i bezpieczeństwa urządzeń medycznych FDA.

Laser diodowy primelase czy jest skuteczny?

Urządzenie zostało okrzyknięte ,,debiutem roku 2020?. Posiada największą moc wśród dostępnych laserów – 4800W, co przekłada się na bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu owłosienia.