Marta Socko, Body Evolution Warszawa

Marta Socko

W listopadzie 2017 r. podjęłam pierwsze rozmowy z właścicielami Body Evolution. Chciałam zmiany w swoim życiu, ale z drugiej strony bardzo się bałam, bo miałam stabilna prace, tym samym stale zarobki, do tego dwójkę małych dzieci. Stresowałam się bardzo, bo w dzisiejszych czasach rynek jest nasycony, natomiast duże doświadczenie, profesjonalizm, kwalifikacje p. Beaty i p. Krzysztofa Wituń przełożyły się na podjęcie mojej decyzji o współpracy.

Firma Body Evolution sumiennie i terminowo wywiązuje się z wprowadzeniem na rynek nowego Franczyzobiorcy, począwszy od wstępnych rozmów, kosztorysów, weryfikacji lokalizacji salonu, szkoleń, dystrybucji sprzętu czy też dalszej współpracy. Szczególnie cenie sobie zaangażowanie oraz wsparcie przed otwarciem salonu, jak i również w trakcie dalszej współpracy.
Pani Beata cały czas inwestuje w kampanie reklamowe na rzecz całej sieci. Jej celem jest wypromowanie i rozpoznawalności marki. Dba o rozwój wszystkich franczyzobiorców, jak i również o jakość wykonywanych usług. Body Evolution nie tylko dba o sylwetkę, spokój ducha Klientek, ale również bierze udział w akcjach charytatywnych.

Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduje franczyzę z firmą Body Evolution, bo jest rzetelna i godna zaufania firma.

W marcu 2020 r. miną 2 lata jak prowadzę swój salon pod marka Body Evolution i powiem szczerze, że nie żałuję podjętej decyzji, pomimo że nie mam urlopu, nie chodzę na zwolnienia, ale za wszystko odpowiadam sama. Zaryzykowałam, wyszłam ze strefy komfortu, ale uwielbiam to, co robię, uwielbiam spędzać czas ze swoimi Wspaniałymi Klientkami. Realizuje się, a to wszystko dzięki wspanialej współpracy z franczyzodawcami Body Evolution.

Tak na zakończenie, jeżeli meczysz się w swojej pracy, jesteś sfrustrowana codzienną rutyną, to zmień swoje życie na lepsze, ono jest w zasięgu Twojej ręki!