Sprzęt

  • 36.000,00 

  • Produkt w promocji
    25.000,00 

  • 6.000,00 

  • Produkt w promocji
    8.000,00 

Urządzenia kosmetyczne do odchudzania

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak złożonym procesem jest redukcja wagi. Wierzymy, że holistyczne podejście do odchudzania prowadzi do osiągnięcia szybkich oraz długofalowych efektów, które pozwolą cieszyć się każdej osobie swoim ciałem na nowo. W odpowiedzi na potrzebę dostępu do wysokiej klasy urządzeń kosmetycznych do odchudzania oferujemy innowacyjny sprzęt, bazujący na najnowocześniejszych technologiach. Połączenie dobrego designu z wyjątkową funkcjonalnością to bez wątpienia element niezbędny każdego profesjonalnego urządzenia do odchudzania. Sprawdź proponowane w Beauty Concept rozwiązania już dziś!

Bezkonkurencyjny sprzęt wspomagający redukcję wagi

Tym, co wyróżnia produkty Beauty Concept, jest przede wszystkim niezwykle rozbudowana funkcjonalność, ponieważ z powodzeniem służą one w chromoterapii, aromaterapii, a także pozwalają na walkę ze zbędnymi kilogramami, wykorzystując podczerwień. Innowacyjne urządzenia kosmetyczne do odchudzania od Beauty Concept umożliwiają osiąganie jeszcze lepszych efektów, w porównaniu z np. tradycyjnymi bieżniami, ponieważ ćwiczenia w specyficznych warunkach maksymalizują wydajność treningów. Nie da się ukryć, że jest to sprzęt najwyższej klasy, doskonały zarówno do salonów urody, klubów fitness, jak i różnych studiów specjalizujących się w modelowaniu sylwetki.

Beauty Concept – poznaj nasze możliwości

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompletny pomysł na biznes z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych do odchudzania. Nasz koncept zakłada holistyczną pracę z ciałem – za pomocą sprzętu, odpowiednio dobranych kosmetyków, suplementów czy też poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Co ważne, dystrybuujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt wyszczuplająco-modelujący, który jest rozpoznawalny oraz doceniany na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że z pomocą urządzeń kosmetycznych do odchudzania od Beauty Concept stworzysz świetnie prosperujący gabinet SPA, siłownię bądź klub fitness. Zapraszamy do współpracy!

Jakie urządzenia kosmetyczne do odchudzania są najlepsze?

Na rynku jest wiele urządzeń do odchudzania i modelowania sylwetki, ale tylko oryginalne z certyfikacją pozwalają osiągnąć spektakularne efekty. Najważniejsze jest indywidulane podejście do pacjenta oraz terapie łączone. Dlatego często łączymy Kriolipolizę Cooltech z endermologią, albo endermologię z karboksyterapią LaPrima.

Jakie urządzenie do spalania tkanki tłuszczowej?

Obecnie na rynku jest mnóstwo urządzeń , które działają na zasadzie intensywnych impulsów elektrycznych dostarczanych do mięśni. W czasie 30 min EMShape generuje ok 20 ? 30 tyś skurczów, co odpowiada takiej samej ilości przysiadów lub brzuszków.

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Modelowanie sylwetki to złożony wątek. Z jednej strony zaangażowanie pacjenta w chęć zmiany nawyków jedzeniowych, konsekwencja w działaniu a także dobór odpowiednich zabiegów kosmetycznych, takich jak Kriolipoliza Cooltech , dzięki której pozbędziemy się zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, Karboksyterapi LaPrima, która świetnie działa na cellulit oraz EMShape – to metoda oparta na dostarczaniu do mięśni odpowiednio dopasowanych impulsów elektrycznych, które budują mięsnie, zwiększają metabolizm i wyszczuplając ciało.