Zabiegi

Innowacyjne urządzenia do odchudzania w salonach modelowania sylwetki Body Evolution uzupełniają cieszące się dużą popularnością zabiegi kosmetyczne.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • liposukcja ultradźwiękowa,
  • fale radiowe RF,
  • mezoterapia mikroigłowa.

Liposukcja ultradźwiękowa to bezinwazyjne usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu wykorzystywane są lecznicze właściwości ultradźwięków, które efektywnie redukują cellulit, poprawiają krążenie krwi i odżywiają skórę. Najczęściej stosowana na brzuch, uda i pośladki, ale zabieg można przeprowadzać również na innych partiach ciała.

Fale radiowe RF uwalniają właściwą energię elektryczną i zamieniają ją w energię cieplną, która znacząco wpływa na skórę. Zabieg przegrzewa włókna kolagenowe, czym wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Fale radiowe RF stymulują tkanki, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Metoda z powodzeniem stosowana do modelowania talii, brzucha, ud i pośladków, odchudzania ramion i nóg, ujędrniania skóry czy wygładzana zmarszczek.

Mezoterapia mikroigłowa, tzw. lifting bez skalpela, to połączenie technologi medycznej i kosmetycznej, polegającej na mechanicznym nakłuwaniu skóry, podczas którego dochodzi do mikrourazu stymulującego intensywny proces naprawczy. Zabieg ma na celu pobudzenie i regenerację włókien kolagenu i elastyny. Dzięki mikronakłuciom przepuszczalność naskórka zwiększa się wielokrotnie, przez co skóra jest gotowa na przyjęcie skoncentrowanych koktajli. Po zabiegu skóra odzyskuje jędrność, zmarszczki mimiczne wygładzają się, a owal i kontur twarzy ulegają zauważalnej poprawie. 


 

Jeśli tak jak my, jesteś osobą przedsiębiorczą, aktywną i chcesz prowadzić własny dochodowy biznes – zapraszamy do współpracy >>