Innowacyjne sposoby na bezpieczne odchudzanie

innowacyjne odchudzanie vacu activ

Szacuje się, że z powodu otyłości cierpi co ósmy Polak, a co piąty ma nadwagę. Tendencja ta ma charakter wznoszący, a sama otyłość została już uznana za Światową Organizacje Zdrowia za chorobę cywilizacyjną. Trudno zatem się dziwić, że na rynku pojawiają się wciąż to nowe tabletki, suplementy, urządzenia i sposoby mające wspomagać odchudzanie.

Sposoby na odchudzanie

Stosunkowa dużą popularnością cieszą się rozmaite suplementy oraz tabletki mające nas odchudzić. Ich skuteczność jest jednak przedmiotem dyskusji. Stworzone na bazie naturalnych składników preparaty nie szkodzą konsumentom, ale trudno uznać je za skuteczny środek na odchudzanie. Mogą one stanowić co najwyżej pomoc w utrzymaniu zdrowej diety oraz aktywności fizycznej. Jeszcze bardziej kontrowersyjną metodą są tak zwane spalacze tłuszczu. To środki, które mają wywołać w organizmie stan nieco podobny do gorączki, a tym samym przyśpieszyć proces przemiany i wykorzystywania rezerw energetycznych. Ich działanie nie jest jednak w ogólnym aspekcie korzystne dla organizmu i zdrowia. Na drugim biegunie są urządzenia do odchudzania, jak choćby Vacu Activ, które w połączeniu z dietą i treningiem mogą dać pozytywne rezultaty w odchudzaniu przy jednoczesnym braku niepożądanych skutków ubocznych.

Vacu Activ. Jak to działa?

Vacu Activ umożliwia ćwiczenie na bieżni, ale z wykorzystaniem podciśnienia oraz podczerwieni. Technologie te są znane naukowcom od lat, ale po raz pierwszy zostały zastosowane w takim sposób, aby ich działanie zostało zintensyfikowane i nakierowane na efekt utraty wagi. Promienie podczerwieni nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Dzięki temu zwiększa się ukrwienie tkanek, dotlenienie i ilość przepływającej krwi. To z kolei powoduje, że organizm naturalnie oczyszcza się z toksyn zwłaszcza tych zalegających w głębszych warstwach skóry. Podciśnienie zaś ma wpływ na intensywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Działa na miejsca, gdzie szczególnie często odkłada się tłuszcz. Podobnie jak podczerwień powoduje poprawę krążenia i pomaga wygładzić skórę. Efekty stosowania tego zabiegu są niezwykle zadowalające. Regularne ćwiczenia to zmniejszenie obwodu o przynajmniej 8 cm, eliminacja cellulitu do 80%, poprawa sylwetki ciała, lepsza przemiana materii czy usunięcie z organizmu toksyn.

Vacu activ bodyshape