Otwarcie Studia Body Evolution Radzymin

własny biznes otwarcie radzymin

“Small steps every day” – nawet jeśli tego dnia jest Ci trudno zrób chociaż mały krok, który przybliży Cię do osiągnięcia celu. Ta myśl przewodnia towarzyszyła otwarciu nowego Studia Body Evolution Radzymin.

Brakowało w Radzyminie miejsca, w którym w miłej atmosferze można poćwiczyć, zgubić niechciane kilogramy oraz ujędrnić ciało w prosty sposób. Umożliwiają to urządzenia najnowszej klasy i patenty zabiegowe stosowane jedynie w Body Evolution.

Kiedy powiedziało się ‘A’ – tak chcemy stworzyć takie miejsce, powoli krok po kroku pracowaliśmy nad tym aby Studio było takie do którego sami chcielibyśmy przyjść, aż do dnia Wielkiego Otwarcia 27.10.2018r. – Cudowny dzień, dla nas nieco stresujący, bo tak bardzo zależało nam na tym, aby było idealnie. I było Goście dopisali, uśmiech nie schodził z twarzy.

Teraz wielką przyjemność sprawia nam możliwość ułatwienia drogi naszym Klientom do wymarzonej sylwetki, a że mamy szeroki zakres usług to znajdziemy również zabiegi dla osób które chcą chudnąć bez ćwiczeń.

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość usług, chcemy aby nasi Klienci czuli się swobodnie, jak na spotkaniu z przyjaciółmi.

Jesteśmy po to aby pomagać, motywować i przybliżać do osiągania Waszych wymarzonych celów.

Mówią “usuń ze swojego słownika słowo PROBLEM, a zastąp słowem WYZWANIE”.

Kochani Klienci, obecni i przyszli, zamieńcie te słowa a wszystko stanie się prostsze, Body Evolution Wam w tym pomoże.

Zapraszam Katarzyna Wiechowska

Body Evolution Radzymin