Relacja z otwarcia salonu Body Evolution w Ząbkach

otwarcie salonu body evolution ząbki

Czwartego lipa o godzinie osiemnastej, ponad pięćdziesięciu zaproszonych gości oraz potencjalnych klientek uczestniczyło w otwarciu nowego Studia Modelowania Sylwetki, którego właścicielką jest Wioletta Kudelska.

Otwarcie nowego Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution

Nowy salon urody i fitness doskonale przygotował się na wizytę gości, gwarantując już na wstępie moc atrakcji. Przede wszystkim mogliśmy zobaczyć innowacyjne urządzenia do odchudzania, których możliwości natychmiast zostały nam zaprezentowane. I tak pani Anna Kosiorek, jako przedstawicielka firmy LovelyCosmetics podjęła się pokazu zabiegów wyszczuplających metodą Start & Rewind. To system, który cieszy się wielką popularnością, zwłaszcza w zachodniej Europie i wedle zapewnień autorów jest w stanie zredukować zbędną tkankę tłuszczową w czasie ekspresowym, a pierwsze efekty działania, widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zastosowanie tej metody pozwala na dokonanie głębokiego detoksu organizmu i oczyszczenie go z toksyn oraz szkodliwych metabolitów. Następuje też przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, a także wyraźnie wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki. Ostatecznie zabieg wygładza skórę i wpływa znacząco na redukcje cellulitu.

W trakcie prezentacji odbyło się też losowanie nagród wśród obecnych gości, a do wygrania były zabiegi kosmetyczne, a także karnety oraz masaże i możliwość bezpłatnego korzystania z takich urządzeń jak Rollmasaż , Limfodrenaż , Body Shape Multivision. Zwłaszcza te ostatnie urządzenie powinno zwrócić uwagę wszystkich pań, gdyż jest to najnowocześniejsza i najbardziej komfortowa bieżnia, które podczas ćwiczeń wykorzystuje dodatkowo podciśnienie oraz podczerwień. Body Shape Multivision daję nie tylko doskonałe rezultaty w zakresie spalania tkanki tłuszczowej, ale też poprawia wygląd skóry, jest niezwykle funkcjonalny, prosty w użytkowaniu, a także wygodny. W trakcie prezentacji klienci mogli zobaczyć pełne wyposażenie salonu, w skład którego wchodzą urządzenia odchudzające Body Shape, RollShape, a także Limfodrenaż, oraz zapoznać się z ofertą placówki. Znajdziemy w niej między innymi zabiegi ujędrniające i antycellulitowe na ciało, elektrostymulacje, masaże relaksacyjne, lecznicze oraz masaż bańką chińską.

Otwarciu salony towarzyszył poczęstunek, a także tort i symboliczny kieliszek szampana, zaś po reakcjach zgromadzonych gości oraz ilości wykupionych karnetów, możemy wnioskować, że nowy salon nie będzie narzekał na brak zajęć i pracy.

Osoby zainteresowane swoim własnym biznesem zapraszamy do kontaktu. Kolejny reportaż może być z otwarcia Twojego salonu!

[masterslider id=”21″]