Za nami otwarcie Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution w Piasecznie

Kolejny salon Body Evolution w województwie mazowieckim

Ponad 40 wyjątkowych kobiet wzięło udział w otwarciu profesjonalnego Studia Modelowania Sylwetki w Piasecznie.

Na gości czekały pokazy zabiegów wyszczuplający M’onduniq Professionnel, które nie tylko mają świetne działanie wyszczuplając, ale również obłędnie pachną. Nasze panie mogły zupełnie bezpłatnie skorzystać z zabiegów na urządzeniach wyszczuplających takich jak bieżnia VacuShape, Rollmasaż czy Limfodrenaż. Nie zabrakło pomiarów składu ciała i porad dietetycznych.

Oczywiście nie obyło się bez puszystego tortu oraz szampana. Panie także brały udział w loterii a na zakończenie każda z pań mogła zakupić karnety z 50% rabatem.

A jak spotkanie wspomina właścicielka Body Evolution w Piasecznie?

Było dużo stresów, nerwów , nieprzespane noce, zastanawianie się czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik ale finalnie wszystko się udało. To był jeden z najpiękniejszych wieczorów w moim życiu. Było cudownie. Dziękuje ślicznie wszystkim przyszłym Klientom za przybycie, znajomym i rodzinie za wsparcie, a dziewczynom z Body Evolution za pomoc w organizacji i ogarnięciu tego chaosu.

Body Evolution to nowe miejsce na mapie Piaseczna , w którym każda pani poczuje się wyjątkowo. Miejsce gdzie będzie można poćwiczyć w kameralnej atmosferze, czuć się przy tym swobodnie. Miejsce gdzie można skorzystać z masaży antycellulitowych, ale również leczniczych i relaksacyjnych, oraz zabiegów wyszczuplających, takich jak Arosha czy Start &Rewind.

Trzymamy kciuki za powodzenie Body Evolution w Piasecznie i życzymy fantastycznych Klientek.

Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego otwarcie salonu.