Kolejne otwarcie Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution!

body evolution concept otwarcia nowych salonów

Popularność urządzeń odchudzających Vacu Activ a także całego projektu Body Evolution Concept, sprawia że otwierają się kolejne nasze salony. Zapraszamy do przeczytania relacji z otwarcia studia w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pierwszy rodzi się pomysł. Jest koncepcja, plan. Potem? trzeba tylko wprowadzić to w życie.

Przygotowania, malowanie, sprzątanie, ostatnie poprawki, kosmetyki wszystko musi być przygotowanie i dopięte na ostatni guzik przed przybyciem gości? ale cały czas w głowie pojawia się myśl, czuć tę niepewność…czy klientki przyjdą, czy choć trochę zainteresowane są otwarciem miejsca, które jest wyłącznie dla nich.

Miejsca gdzie w kameralnej atmosferze, spokoju mogą skupić się na pracy nad sobą? Miejsca gdzie mogą walczyć ze swoimi niedoskonałościami, znienawidzonymi kilogramami, nieznośnymi boczkami czy znienawidzonym cellulitem? To się wszystko okaże, trzeba jeszcze na to cierpliwie poczekać.

Nadchodzi dzień zero 10 stycznia godzina 18.

Wszyscy na posterunkach.

Schłodzony szampan czeka, ostatnie zdjęcia, poprawki, głęboki oddech, a w drzwiach pojawiają się pierwsze klientki 🙂

Panie częstują się szampanem i zaczynają zwiedzać kolejne sale i atrakcje jakie dla nich przygotowaliśmy. Ogromna sala, możemy nazwać ją “salą ćwiczeń”, w której kolejno ustawione są maszyny Vacu Active – Roller Shape i Body Shape. Pierwsze panie nieśmiele zaczynają przymierzać się do urządzeń, inne które korzystały z nich już wcześniej i chętnie wchodziły, np. na bieżnie, aby w 30 min spalić ok 1000 kalorii. Z minuty na minutę Pań przybywało, kolejne sale zapełniały się, a każdy szukał czegoś dla siebie ? a co najważniejsze mógł to znaleźć.

W kolejnym pokoju znajduje się łóżko do masażu. W powietrzu unosi się woń aromatycznych świec i olejków do masowania. Do pokoju wchodzi Pani, która prosi o masaż pleców. W tle słychać relaksacyjną, a przesuwające się po plecach palce masażysty pozwalają poczuć ulgę i odprężenie. To nie magia, tak się u nas po prostu dzieje.

Zainteresowanie cieszył się również 3 pokój – na pozór niewielki, ale działy się w nim wielkie rzeczy. Profesjonalistki z firmy Lovely, specjalnie zaproszone na otwarcie studia w Nowym Dworze Mazowieckim, prezentowały zabieg wyszczuplający Star&Rewind. Na początek skrupulatne mierzenie modelki, która trochę skrępowana ilością obserwujących osób nie kryła radości, że może doświadczyć sama na własnej skórze efektów zabiegu. Ile tym razem centymetrów uda się stracić po jednym zabiegu? Trzeba było poczekać, aż 90 minut ale warto było, bo w obwodach Ania zgubiła aż -15 cm, a na samym brzuchu aż -5 cm.

Wróćmy do sali głównej, gdzie zebrane osoby słuchały prezentacji prowadzonej przez Beatę Wituń – założycielkę i pomysłodawczynie marki Body Evolution, która z pasją opowiadała o kolejnych urządzeniach, ich możliwościach a przede wszystkim o korzyściach dla klientek, które z nich korzystają.

Panie mogły również posłuchać wykładu na temat zdrowego odżywiania. Trenerka Wellness z Klubu Zdrowego Stylu Życia opowiadała o korzyściach płynących z regularnego, dobrze zbilansowanego posiłku i korzyści wynikających z picia dużej ilości wody, przypominając wszystkim, że 100% sukcesu składa się z 20% aktywności fizycznej i 80% diety.

Dużo mówiliśmy na temat bycia fit, odchudzania, właściwego odżywiania, aktywności fizycznej ale jako to na każdym wielkim otwarciu, nie mogło zabraknąć tortu i sztucznych ogni 🙂 Prostokątny, śmietanowo-malinowy z cukrowym logo Body Evolution w kolorze fuksji – pycha, wszystkim bardzo smakował. I to jest najważniejsze.

Emocje, emocje i ogromna radość. Udało się!!! Klientki dopisały, zainteresowanie było ogromne, ustawiła się kolejka do zakupu karnetów, a każda z Pań obiecała sobie, że zgodnie z noworocznym postanowieniem zaczyna pracę nad sobą. I jak powiedziały tak zrobiły, bo na następny dzień od samego rana telefon się rozdzwonił, a Panie zapisywały się na Vacu Shape, Roller Shape i inne urządzenia.

Relacja z otwarcia salonu Body Evolution w Nowym Dworze Mazowieckim została napisana przez panią Joannę Łuczak. 

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z otwarcia na naszym oficjalnym kanale na YouTube.