Otwarcie nowego Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution w Wyszkowie

otwarcie własnego biznesu w wyszkowie

19 stycznia 2019 roku miało miejsce otwarcie nowego Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution w Wyszkowie. Wydarzeniu towarzyszyły adekwatne uroczystości, a na przybyłych gości czekały rozmaite atrakcje, takie jak pokazy zabiegów, losowanie nagród czy też możliwość skorzystania z profesjonalnych porad kosmetycznych. Patronami medialnymi otwarcia Studia były serwis informacyjny Tuba Wyszkowa oraz portal Przedsiębiorca to styl życia.

Tort i szampan w niewielkim Wyszkowie

Uroczystość otwarcia kolejnego już Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution rozpoczęła się o godzinie 13:00. Choć Wyszków nie jest zbyt dużym miastem, liczba przybyłych osób okazała się niezwykle imponująca. To zaś doskonale udowadnia, że tego rodzaju własny biznes ma znakomite szanse powodzenia również w mniejszych miejscowościach.

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek uroczystość bez szampana i tortu – stąd oczywiście były one obecne na otwarciu, podkreślając wagę tego wydarzenia i nadając mu szyku. To jednak dopiero początek atrakcji, jakie czekały na jego uczestniczki.

Pokazy zabiegów, urządzeń oraz kosmetyków

Jeśli kogoś interesuje poważne podejście do tematu, jakim jest biznes dla kobiet, kilka miłych uroczystości podczas otwarcia to zdecydowanie za mało. Doskonale rozumieją to osoby prowadzące własny biznes w Wyszkowie, przez co pierwszy dzień funkcjonowania nowego Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution pełen był interesujących niespodzianek.

Przede wszystkim istniała możliwość bezpłatnego skorzystania ze wszystkich urządzeń oferowanych przez Body Evolution, takich jak BodySlim czy RollSlim. Przeprowadzono ponadto szereg różnego rodzaju zabiegów, w czasie których można było się przekonać jak wygląda limfodrenaż, elektrostymulacja czy liposukcja ultradźwiękowa.

W programie otwarcia Studia nie mogło również zabraknąć pokazu zabiegu Start&Rewind z udziałem przedstawicielki firmy Lovely Cosmetics. Skutecznie redukuje on cellulit oraz rewelacyjnie ujędrnia pośladki.

Porady kosmetyczne i dietetyczne

Każdy dobrze prosperujący biznes dla kobiet nierozerwalnie związany jest z udzielaniem porad. Nie inaczej było na otwarciu Studia, gdzie przybyłe uczestniczki mogły zasięgnąć profesjonalnej opinii na dwa różne tematy. Pierwszym z nich była oczywiście kosmetologia, stanowiąca naturalnie motyw przewodni całego wydarzenia. Drugi temat to zaś dietetyka: okazuje się bowiem, że choć bywa ona traktowana nieco po macoszemu, odpowiednie dobieranie składników posiłków może mieć istotny wpływ na wygląd naszego ciała.

 

[masterslider id=”29″]