Spotkanie noworoczne – podsumowanie roku 2019 Body Evolution Concept

body evolution pomysł na biznes warsztat

Body Evolution Concept to nowoczesny i skuteczny pomysł na własny biznes. W naszej filozofii kierujemy się kompleksowym podejściem do kobiecej urody, samopoczucia i wyglądu. Nasza franczyza kierowana jest do wszystkich energicznych i przedsiębiorczych osób, które cenią sobie przejrzyste zasady, uczciwe warunki i chcą kreatywnie rozwijać swój biznes.

Czym jest Body Evolution?

Body Evolution to sieć salonów, wykorzystująca specjalistyczny sprzęt, a także nowoczesne kosmetyki i suplementy do wyszczuplania sylwetek naszych klientek i klientów. W swojej codziennej pracy korzystamy z najlepszych rodzimych rozwiązań technologicznych i polskich urządzeń, które są cenione na całym świecie. Każda osoba chcąca rozpocząć z nami efektywną współpracę może skorzystać z naszego know how, które budowaliśmy przez wiele lat i sprawdziliśmy skuteczność tych metod na setkach klientów.

Oferujemy jednocześnie najnowocześniejsze urządzenia wyszczuplające, które są nie tylko w pełni skuteczne, ale też bezpieczne dla użytkowników.

Nasze sukcesy w 2019 roku

Nasze spotkanie noworoczne było doskonałą okazją do podsumowania poprzedniego okresu oraz wskazania na to, co udało nam się dotąd osiągnąć. To idealny moment, gdyż zeszły – 2019 rok był niezwykle intensywny dla naszego projektu. Byliśmy obecni w wielu magazynach branżowych i ogólnie traktujących o zdrowiu czy modzie. Nasza obecność została zaznaczona w Oliwii, Świecie Kobiet czy specjalistycznych magazynach biznesowych – Law Business Quality czy Franchising. Dotychczasowa działalność firmy została doceniona przez wiele środowisk, czego najlepszym dowodem są nagrody – Laur Konsumenta, Kobieca Marka Roku czy Diamenty kobiecego biznesu.